KONST / Litografier / Serigrafi 12931075
nr 1293 1075
Håkan Nyberg
(1938-2013), Sverige
"Blåklockor". Ej signerad. Serigrafi, oramad, bladets mått: 42x59 cm
Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 25 november 2019
kl 19:25:20
100 kr
150 kr
25 nov
Specialauktion Håkan Nyberg
Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg